| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Mi-am găsit iPhone-ul 8 plus in sertar și nu ii mai știu codul, cum pot să ii scot codul? Aș vrea să îmi recuperez pozele de pe el!
Dau Fundă!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde sa stim noi ce cod avea? Numai poti face nimic cu el decat resoftat sters tot din el si atunci va functiona, trebuie sa il duci in service reparatii deblocari resoftari telefoane si aceia il vor reînvialaughing

| Anonimulnegru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Credeam că pot prin iTunes sa ii iau codul jos, nu vreau să pierd lucruri din el

| carevaescu a răspuns (pentru Anonimulnegru):

Prin itunes faci reset, deci pierzi totul

| Anonimulnegru explică (pentru carevaescu):

Da dar acum nu mai știu parola la icloud, cum ii fac bypass?

| NLS a răspuns (pentru Anonimulnegru):

Incearca la o reprezentanta Apple, dar nu cred ca e gratis.

Bula
| Bula a răspuns:

Cam... nici cum.

| Anonimboy111 a răspuns:

Poti suna la cei de la Apple si te rezolva