| IonutCiobanescu a întrebat:

mi-am luat recent un a20e si mi-am luat o husa ieftina pe spate, cu 35 de lei, n-am pretentii la clear view sau nu stiu ce, nu am curatat-o de cand am telu, o luna cam asa, si s-au pus ceva pete albe pe spate si nu le pot scoate cu apa, ce sa fac in legatura cu asta?

3 răspunsuri:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Știu suna cam bizar poți încerca să scoți petele cu benzina, și după ce o speli puțin cu benzina spalo cu apă și dero că sa iasă mirosul de la benzina

| IonutCiobanescu explică (pentru Rosu_Cristian_2000):

Stiu ca se spala cu benzina, sau si cu spirt, dar ma tem sa aprind tigara sau bricheta in preajma telefonului in cazu asta, de asta cer alta modalitate

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns (pentru IonutCiobanescu):

Omule nu te teme, încerca cu benzina și după spala husa cu apă și dero, după nu mai se întâmplă nimic, se evapora