| Timoftioaea_Ionut_1995 a întrebat:

mia transferat cineva 6 euro din alta retea si nu mi-a venit ce as putea face ca sa benificiez de credit?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se pot transfera credite din alte retele!
Creditul respectiv se poate folosii DOAR in reteaua in care a fost emis!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-a venit pentru ca nu se poate. Ia legatura cu cel care zici ca ti-a transferat si vezi ce spune.

| christall a răspuns:

Nu poate decat in retea. Si daca ti-a incarcat la magazin, cu bonul se pot recupera banii si incarca corect.

| Santo2190 a răspuns:

Nu cred ca se poate transfera din retea intr-o alta retea, deci nu stiu ce sa-ti zic, dar nu cred ca se poate de exemplu sa transferi de pe Vodafone pe Orange sau orice alta retea

| Panda1994 a răspuns:

Nu poți să faci transfer de credit de pe o rețea pe alta. Eventual de pe o rețea la aceeaşi rețea.