| George_Ponta_1998 a întrebat:

Recent mi-am cumpărat un iPhone 5S, azi cand am incercat sa ma urc pe ceva m-am impiedicat si am lovit cu telefonul o bucata de ciment. Acum s-a indoit putin ecranul si la spate. Merge dar este indoit si nu prea imi place cum arata. Este vreo modalitate care nu consta in desfacerea lui sa il indrept? El este indoit de la mijloc in jos.

Răspuns Câştigător
| QiCKaaTc a răspuns:

Sa nu incerci sa-l repari singur, ar fi o prostie. Du-l la o agentie, acolo poti fi informat corect si in timp eficient.
Si mare ghinion ai avut. laughing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine e sa-l lasi pe mana unui specialist pentru ca trebuie schimbate piesele indoite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca citeai o carte nu pateai asta.

| Gabi19971983 a răspuns:

N-ai ce sa ii faci.
Daca este in garantie sa zicem c-ar merge, dr nci asa nu ai cum sa il repari.
Succes!

| OnciuAdrian a răspuns:

Ai garantia de 2 ani...suna-i si zi-le ce s-a intamplat. Poate ti-l schimba..Bafta!winking

| blurigard a răspuns:

Si eu la fel am patit la un iphone 5...acum cateva zile si acum nu stiu ce sa ii fac laughing