| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Sție cineva unde pot găsi Samsung Galaxy Note 5 in Romania? Nu am văzut nici unde decât la eMAG și aia nu îl mai au pe stoc de ceva vreme. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ia-l de pe cel.ro: http://www. cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-Samsung-galaxy-note-5-n920-32gb-4g-black-l/? gclid=CjwKEAiAiZK1BRD509nPsYiUk2YSJAAMoAwCl6BzeNr_95F7LxIxJqbpqg3gWpOl5UVE6zvXibpJMhoCDCzw_wcB

| Ciprian_Jurchela_1986 explică (pentru Ronnix):

Despre cel.ro nu am auzit de bine. Mulțumesc.

| Jager a răspuns:

Cel mai bine ia de aici: http://www.pcgarage.ro/......2gb-white/

| Ciprian_Jurchela_1986 explică (pentru Jager):

Nu am auzit de site-ul ăsta. Cat de încredere e și unde are sediul?

| Jager a răspuns (pentru Ciprian_Jurchela_1986):

Iti garantez ca sunt de incredere. Am cumparat un pc de la ei in valoare de 4500 lei si totul a decurs foarte bine. Poti sa i cauti si pe YouTube ca mai posteaza videoclipuri.

| Jager a răspuns:

Era sa uit, sediul il au in Bucuresti.