| Calin_Andrei_1997_PKn6 a întrebat:

Salut Romania! Am o dilema legata de o tableta primita de la upc.Acum un an mam abonat la upc si am primit o tableta e-boda revo r 70, care,acum cateva zile a inceput sa nu mai incarce.
As vrea sa merg cu ea la reparat insa in certificatul de garantie al tabletei spune ca trebuie factura. Eu nu am nici o factura deoarece am primit tableta.Ce as putea face? multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DeeaDyy a răspuns:

Verifica bateria sa nu fie umflata, in cazul in care este, trebuie baterie noua.
Nu stiu cum functioneaza cei de la UPC, asa ca nu iti pot oferi mai multe detalii.
Sper ca te-am ajutat happy

| Calin_Andrei_1997_PKn6 explică:

Multumesc ai avut dreptate