| anonim_4396 a întrebat:

Samsung S3 Neo i9301 e bun si pentru internet si pentru jocuri? Cat durează bateria cu o utilizare frecventa?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Are memoria de 1.5 GB deci e bun pentru jocuri.
La fel si pe internet e foarte bun happy
Bateria tine in jur de 14-24 de ore (depinde de utilizare poate tine chiar si mai mult).
Acum depinde si cum il utilizezi dar oricum e un telefon foarte bun. La pretul de 9 milioane e cel mai bun telefon. Poate doar LG G2 Mini sa fie alegerea mai buna...dar acum depinde si de tine daca iti place sa nu...

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este bun pentru internet si asa si asa pentru jocuri. Bateria dureaza ca la un s3. Utilizare frecventa depinde cu ce. Daca te referi la jocuri gen realracing, in maxim 3 ore e gata.

| kalex a răspuns:

DA este bun si pentru internet si pentru jocuri.