| DavidAntonio a întrebat:

Se merita cumpărat iPhone 7 în 2019? As vrea sa fac un update de la un Android la un IOS, deoarece este foarte stabil și nu se viruseaza, precum se viruseaza Android-ul!

Răspuns Câştigător
| Jem65 a răspuns:

Salut, nu stiu unde ai auzit dar ca si Android, IOS-ul se poate virusa si el, adevarat mai greu dar nu exista posibilitatea de a nu fi virusat
Revenind la intrebarea ta, iti recomand da iti iei la mana a doua ca se gasesc foarte multe ingrijite si nu foarte scumpe pentru ca este putin chiar si in 2019, deoarece este bine optimizat si merge bine si acum
Dar poti sa il iei si nou doar ca este prea scump si poti sa iti iei ceva mai bun de banii aia
Alegerea e a ta!
Funda?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca il iei din magazin si nu sh poate...
Stiu eu pe cineva care are iphone 7 de cateva luni si umbla putin pe el apoi trebuie sa il puna la incarcat, poate nu te deranjeaza acest aspect.

| ziftode a răspuns:

O SA ITI BATI COPII
iOS NU ARE buton de back
primul meu smartphone a fost iPhone 4, dupa care am trecut la Android, si apoi cineva m-a rugat sa ii setez ceva (nici nu mai tin minte ce) pe un iPhone, si imi venea sa ma zgarii pe ochi cat de greu era de lucrat pe el, la fiecare a doua pagina voiam sa dau back si trebuia sa ghicesc care buton face asta

| DavidAntonio explică:

Dar,un iPhone 8?

| Lydia2806 a răspuns:

Mhm. iPhone SE, se poarta și acumrolling on the floor