| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa IMI iau un Telefon de la firma ONEPLUS?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Deja mă amuz.
Eu cred că merită.
Am One Plus 5T.
Il am din martie.
E o bestie.
Rapid, fluid, 8 gb ram, 128 gb stocare. La vremea când a ieșit, in noiembrie 2017 a batut in teste s8 si iphone.
Acum se vinde one plus 6.
E mai potent ca 5T insa mie nu imi place faptul că e din sticlă. Aceasta afectează sunetul care a fost calificat ca fiind una din părțile slabe.
In viteză și funcționare e superior lui s9 de ex.
Unde pierde e camera foto. Deși e intre primele 10 telefoane cu camera foto ok, nu e unul din punctele forte.
Dacă il vrei pentru viteză, updates constante, jocuri, durata bateriei, atunci e perfect. Oferă caracteristicile unui telefon de gama scumpa, insă la jumătate de preț sau mai puțin.
Incarcă in 30 minute 60% din baterie. Ajunge la 100% in 75 minute.
Dash charge e cea mai eficientă incărcare la ora actuală.

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Ok.multumesc pentru raspuns!

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Da

| Mihai1810 a răspuns:

Da merita daca iti iei oneplus 3 sau generatie mai recenta. Are fratele meu oneplus 3 si e foarte multumit de el

| anonim_4396 explică (pentru Mihai1810):

Oneplus 5T sau 6 as vrea.multumesc pentru raspuns

| Bogdan70001 a răspuns:

Da,bineinteles.

Răspuns utilizator avertizat