| xGamerZ212 a întrebat:

Salut you, merita sa trec de la OnePlus 8 pro, la iPhone 13? (Are bateria 100%)
Menționez că mă joc ceva pe telefon.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O are 100% si te joci pe el cand este la incarcat?

| sierra1 a răspuns:

Ai banii, merită, nu-i ai, nu merită

| NumănumescBrBr a răspuns:

Ți s-au urât cu binele? Rămâi la android. Știi că Iphoneul este doar pentru productivitate, business, chestiile de genul.

| xGamerZ212 explică (pentru NumănumescBrBr):

Da,cred că ai dreptate.

| Hakimi a răspuns:

Mnah, stii si tu care i treaba cu bateria la iphone urihappy

| xGamerZ212 explică (pentru Hakimi):

Mda,așa e....am zis că seria 13 poate poate e altfel

| epicgamer13 a răspuns:

De banii de iPhone 13 iti poti face upgrade la OnePlus Nord CE3 care a fost lansat aproximativ acum 2 saptamani. Cam asta este recomandarea mea, iPhone-urile sunt mai optimizate pentru productivitate si fotografii la calitate inalta.
Fa comparatii intre telefoane, poate gasesti ceva mai bun decat ce am zis mai sus. Poti lua multe telefoane bune de pretul asta!

| xGamerZ212 explică (pentru epicgamer13):

Nu prea știu cum sta treaba cu nordurile, plus că au mediatek urile alea...