| xGamerZ212 a întrebat:

Salut tpu.....se merita un iphone 5s in locul unui j3 6? pe j3 nu prea am performanta in gaming.

5 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Nu merita, e praf. Mergi pe un Moto G5 sau ceva de la Xiaomi. Honor 7 lite e si el ok.

| D3I3 a răspuns:

Telefoanele nu sunt pentru gaming.

| TTSP a răspuns:

Bună! Da, se merită. 5s e un telefon foarte bun chiar și în ziua de azi. Defectul lui e că e cam mic, dar în rest e foarte bun(are un prieten, știu ce vorbesc). De exemplu dacă te joci World of tanks(joc foarte mare) vei avea 60fps, în timp ce Samsung galaxy s7 ajunge chiar si la 20. Daca vrei un ecran mai mare poți merge pe iphone 6. Deci da, îți recomand sa mergi pe 5s! Sper ca te-am ajutat!

| AllexxGrigoras a răspuns:

Merita dar sa fi sigur ca e bun iphonul

| Andreiii78945 a răspuns:

Da