| Patrick20061997 a întrebat:

se poate pune ios pe un telefon cu Android adica mai nou vreau sa iau un iphone 7 plus replica si in loc de Android as dori sa pun ios se poate?

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Nu este posibil așa ceva, dar poți să schimbi interfața Android-ului ca să semene cu interfața iOS. Există o mulțime de tutoriale pe Youtube și chiar nu este dificil. Majoritatea sunt de prin 2015, dar nu s-a schimbat mai nimic, deci poți face asta cu ușurință.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate face aceasta operatiune. Îți urez succes pe viitor!

| Rommeo a răspuns:

Replicile sunt de unica folosinta (niste epave). Ai sa-mi dai dreptate mai tarziu.