| traianoty a întrebat:

stie careva cum as putea sa verific o comandata data la digi pentru un telefon? Ddeja astept de 2 saptamani si nimic, au zis ca o sa fiu contactat de ei dar sincer daca se poate sa verific eu insumi as vrea sa o fac...

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Da-le telefon, si urla DOUA SAPTAMANI?!?

| Demidol a răspuns:

Unde sa verifici? Ce sa verifici? Nu e ca la firma de curierat.
Ai cerut un telefon care probabil nu il au in stoc. Ori vine prin redistribuire de la alt centru, ori il asteapta din import. Poti sa intrebi la ei in casierie sau sa astepti mail-ul/sms-ul/apelul lor.