| costin007 a întrebat:

stie cineva cam ce dimensiune are bateria la Samsung s8 cam cati cm ar avea latime si lungime?

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu is la fel bateriile? in afara de mini

| IIIshaneIII a răspuns:

13 centimetri fleasca si 20 umflata

| ziftode a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Sincer, SINCER nu am auzit NICIODATA de o baterie care sa creasca in inaltime cand se umfla, ci doar in grosime (ca doar se umfla)
IAR, DACA AR CRESTE IN, INALTIME, NU AR MAI INCAPEA IN TELEFON, nici macar cu 0.1 cm
asa ca, "multumesc de raspuns", nu vrei sa il corectezi, doar putin, putin mai "REALIST"?!?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru ziftode):

Pai si explodeaza telefonul, se stie ca Samsung fabrica bombe de buzunar numite smartphone-uri!