| alin_9439 a întrebat:

Stie cineva cum pot sterge toate numerele de telefon (Nokia lumia 625) din lista de contacte? Adica sunt vreo 50 si imi e "lene" sa le sterg pe toate manual. sad

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am 535.Find acelasi sistem de operare( WP 8.1) banuiesc ca este la fel:
Persoane/cele 3 puncte din dreapta/selectati contacte/ iar 3 puncte/ selectati toate contactele/ si-ti apare cosul de gunoi "Recycle Bin". Apesi pe el si se vor duce pe apa Sambetei.

| alin_9439 explică (pentru Salontanul):

Nu merge. sad

| Salontanul a răspuns (pentru alin_9439):

Ce nu merge? Unde te inpotmolesti?

| alin_9439 explică (pentru Salontanul):

Dupa ce apas pe cele 3 punte, nu imi apare optiuni sau steari, doar search.

| Salontanul a răspuns (pentru alin_9439):

Fii atent. Nu intrii acolo unde este semnul de telefon. Uite aici: http://pixabay.com/ro/telefon-verde-cerc-apel-comunicare-305741/
Cel verde. La noi este albastru si fara cerc in jurului ci intr-un patratel albastru. Ti-am pus o poza aici: http://s1066.photobucket.com/......n.jpg.html
Eu am doua sloturi sim. Am taiat cele doua telefoane cu o linie rosie. Trebuie sa intrii unde scrie "Persoane", unde am facut eu sageata rosie. Apoi faci ce ti-am spus mai sus. Tu ai intrat direct in contacte si de acolo nu se poate.

| alin_9439 explică (pentru Salontanul):

Nu imi apare. laughing

| Salontanul a răspuns (pentru alin_9439):

Imi pare rau! N-am ce-ti face.