| RegeleCornet a întrebat:

Sunt pe abonament Orange si am ramas fara MB. Vreau sa reincarc cu o optiune, sau doar cu net. Pot face asta? Cum? Exista alte modalitati in afara de plata facturii? Abia pe 22 trebuie platita si eu am nevoie de internet zilele astea.

2 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Sună la *100# și dai acolo la "Internet, MMS și setări", apoi la "Obțiuni Internet" și îți apar acolo diverse opțiuni de internet.

| ChiarEu2 a răspuns:

Sau ia vezi dacă ai la "Oferte și promo" "Bonus net nelimitat" și poți activa netul pe 1 lună nelimitat".