| TibbWasHere a întrebat:

Telefonul meu imi face probleme.S-a inchis si de fiecare data cand vreau sa il deschid imi apare doar sigla/marca (Sony) si atat.Nu se mai intampla nimic.Am un Sony XPeria J. Stie cineva cum sa-mi deschid telefonul? Rog seriozitate + ca dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus androidul. Incearca sa accesezi recovery mode. Poti sa-l pornesti din recovery mode, dar nu stiu formatul de taste ca sa poti intra in recovery mode. Poate iti raspunde altcineva sau intereseaza-te pe net.

Sau mergi in service cu el. Dar s-ar putea sa te coste.

1 răspuns:
| ioanoanea15 a răspuns:

Degeaba intri in recovery mode daca s-a dus androidul. Nu ii poti face nimic din recovery. Eventual ai putea sa il repari din download mode reinstaland softul. Procesul de reinstalare a softului va dura vreo 15 minute dupa care telefonul se va reboota normal.