| Flowwz a întrebat:

Am o intrebare despre un telefon. Marca Sony Ericcson k810i, l-am scapat pe ciment si acum cand vreau sa deschid telefonul imi apare ecranul alb si se inchide la loc. Daca stie cineva cum se rezolva sau sa imi explice ce s-a intamplat cu screen-ul sa spuna. Dau funda la cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Flowwz explică:

Daca imi spui cam cat costa un alt desplay iti dau funda. (ciubo)

| DanielxD a răspuns:

Asa am patit si eu.Numai ca la mine nu se inchidea.Imi dadea ecranul de toate culorile, iar dupa 2-3 zile isi revenea.Bafta!smug

| BlurrY a răspuns:

Din pacatee...ti s-a stricat(ars) displayul.Asa am patit si eu cu un Sony ericsson.numai ca eu l-am dat de perete cu sutullaughing.si nu s-a stricat... dar cu timpul sa duss tot asa alb imi aparea si mi-a explicat tata ca sa stricat displayul(el le are cu telefoanele)
Un singur lucru trebuie sa faci.sa gasesti un display(ecran) si sal inlocuiesti. (gasesti la magazin de telefoane.si nu-i scump)
Daca cumva vrei sal repari dul la cineva care stie...
BUN BAFTA SI nu uita de FUNDA