| recKuLL a întrebat:

Tocmai ce am dat un sync la lista de contacte Google pe care le aveam salvate în telefon și mi s-au șters toate numerele de telefon din telefon. Sunt foarte furios pentru că aveam un număr considerabil de contacte care mi-au dispărut doar pentru simplul fapt că am dat un sync ( sincronizare). Există vreo modalitate de a-mi recupera toate contactele de la Google. Să fie vorba de o eroare de la ei care va fi remediată tot de ei? Exista vreun mail sau vreun număr de telefon cu care să îi pot contacta? Help! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Eu de aici adaug și modific contactele din google: https://contacts.google.com

| recKuLL explică:

Nu înțelegi, mie mi-a dispărut toată agenda, inclusiv de acolo, pentru ca i-am dat un sync la Contacte de pe telefon. Exista vreo posibilitate de a contacta pe cineva de la Google pentru a vedea cauza pentru care s-au sters numerele?