| Departure a întrebat:

Tocmai ce am luat iOS 9 pe un iPhone 4s si aleg Wi-fi-ul totul ok, ma conectez cu AppleID si dau acceptare la termeni si conditii iar dupa imi spune "Autentificare Imposibila"

3 răspunsuri:
| christine044 a răspuns:

Hei, am aceeasi problema, ai gasit cumva vreo rezolvare intre timp sad?

| ClaudiuTM a răspuns:

Dupa ce ai instalat IOs-ul ar fi bine sa ii dai o resetare din fabrică.
Ca să eviti eventualele neplaceri cu el.

| Departure explică (pentru ClaudiuTM):

Cum? Ca eu nu am interfata lui am doar niste ecrane albe cu logari si acceptari si dupa nu merge nimic