| Departure a întrebat:

Am un iPhone 4S si am luat de curand iOS 9.1. Dupa ce imi pun contul si accept termenii si conditiile imi spune 'Autentificare Imposibila'. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Departure explică:

Cand sa te loghezi nu te mai loghezi dai la setari si caui pe acolo sa nu te loghezi

| CatDeLuna001 a răspuns:

Incearca sa iti faci un alt cont. daca nu mergi cu el de unde l-ai cumparat si intrebi acolo

| alexandru909 a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu tot la un 4s si nu stiu ce sa ii fac daca ai gasit cumva rezolvarea te rog ajuta-ma si pe mine