| Enemy112 a întrebat:

unde as putea gasi un Samsung Galaxy A50 cu 6gb RAM la 1000-1200 lei? Precizez ca as dori sa fie nou, nu vreau sa cheltui banii pe un telefon pe care-l tin maxim 1 an sau 2.

As gasi undeva modelul Xiaomi Mi 9 SE pana-n 1300 lei? Mi s-ar parea un best deal.

Mi-ar placea si Huawei P30 Lite, am gasit cu 1000 lei insa parca ar fi ultima optiune din cauza temei, eu sunt obisnuit cu tema unui Samsung, mereu am folosit Samsung insa Huawei P30 Lite arata destul de bine cand vine vorba de aspect, parerea mea este ca arata putin mai bine decat A50, putin ajutor daca va rog?

Vreau sa ies cat mai bine din chestia asta, momentan mai mult de 1300 lei nu-mi permit sa dau pe un telefon insa vreau sa fie destul de bun.

Sunt destul de indecis intre Huawei P30 Lite si Samsung Galaxy A50, daca as gasi undeva Xiaomi Mi 9 SE pana-n 1300 lei, l-as cumpara instant.

Ofer funda si nu vreau raspunsuri gen : La banii astia faci si fite or shits, eu am muncit pentru banii aia pentru prima oara si nu vreau sa ma simt dezamagit dupa alegerea facuta de aceea ma informez cat mai mult posibil ca sa nu raman dezamagit de alegerea facuta deoarece eu de obicei tind sa fiu dezamagit de multe alegeri facute si de data asta apelez la voi sa ma sfatuiti cat mai bine si sa-mi dati argumente PRO si CONTRA, multumesc frumos si imi cer scuze daca va pierd timpul cu asa ceva insa chiar nu stiu unde sa apelez.

2 răspunsuri:
| ynexistenta a răspuns:

Deci Samsung A50, costa in jur de 1. 326lei, Huawei P30, undeva la 1400, 1500 si xiaomi mi9 in jur de 1600, cel mai ieftin, aste aici https://l.profitshare.ro/l/6795674

| gelu1970 a răspuns:

Mi 9 se il găsești la doar 243 € în Ali Express.