| spinteca a întrebat:

Voi ce a-ti alege dintr-un Samsung A5(2016) si un Huawei P9 Lite 2017 ma intereseaza foarte mult parerea celor care au p9, ma refer ca baterie, aplicati, camera foto, etc?

Răspuns Câştigător
| Andreea1626 a răspuns:

Recomand Huawei, camera foto excelenta, bateria ma tine toata ziua avand in vedere ca omor yt si retelele de socializare, aplicatiile merg ireprosabil, si din cate vad mi-a rezistat si la socuri (l am scapat de multe ori fara sa mi se sparga display ul)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Huawei P9

| OnePiece a răspuns:

P9 Lite 2016 e peste A5, deci 2017.

| Gabii04 a răspuns:

Un Samsung A5.....cred...

| thegoatgirl a răspuns:

Samsung

| Andrei_Dan_1997_bNXb a răspuns:

Huawei P9 Lite 2017 i mult peste poate la baterie e mai slabut dar in rest merge perfect de blocat nu se blocheaza pozele ies perfect tot ce vrei are semnal foarte foarte bun

| Gabita_Alex_1996 a răspuns:

Salut! După părerea mea as alege Samsung! Baterie buna "sexy" și elegant la atingere și mult mai rezistent și cu un sort mult mai bun! Tu decizi. Samsung a fost din totdeauna peste toți se cam bate cu iPhone laughing)

| malia839 a răspuns:

Baga Samsung! Am avut si e mult mai bun si mai cool decat Huawei! E o marca buna asa ca alege S.