| anonim_4396 a întrebat:

voiam sa va intreb, care este cea mai buna retea de telefonie in Romania? Calitate-pret? Multumesc!^^

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Digi mobil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Digi mobil

| paul0507 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru paul0507):

Ai semnal peste tot si preturi bune.

| Wordofthat999999 a răspuns:

Toate sunt facute doar ca sa-ti manance banuti, te ametesc cu ofertele lor stupide cu facturi înfricoșătoare si altele... si sa nu-ti faci nicioadata abonament ca vei regreta amarnic si daca iti faci o sa faci dupa tot posibilul sa scapi de el asa au facut multi pentru te ametesc in asa fel cu cresterea facturii si altele cum vor ei asta e principiul lor sa manance banii oamenilor. Cel mai bine este la digi, e cel mai convenabil si respectos abonament sau cel mai bine cartela, oricum internet ai acasa nu moare lumea fara net putin timp asa ca poti suna sa trimiti mesaje daca e si gata important e sa vorbesti cu persoana in cauza de care e necesar nu conteaza altele ca pentru asta e telefonul si decat sa te vezi cu cost suplimentar plus ghinionul sa n-ai bani in acele momente e nasol ca se intampla sa faci și cost suplimentar maricel de ex cunosc persoane care au platit de la 6 milioane in sus ca n-au au stiut anumite chestii sau uiti ca faci cost suplimentar deci se intampla sa te lasi dus de val... asa ca mai bine ti.am zis ce sa alegi.

| mytyka a răspuns:

Parerea mea proprie si personala este Vodafone.

| Annef a răspuns:

Orange presupun că este buna, au oferte frumoase, iar factură este mult mai ieftina decat la Vodafone.

Digi-mobil îți da doar net nelimitat, in rest, internetul este încet.