| CrazzyWTF a întrebat:

Salut TPUwinking, Vreau sa achizitionez un smartphone si nu ma pot decide ce sa imi cumpar. Vreau sa iau ceva la moda si bun!happy Ma puteti ajuta? sa fie maxim pana in 850 ron si sa nu aiba sistem de operare windows phone big grin. Dau funda! tongue Multumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Daca nu vrei sa dai chiar 850 ron si sa fie performant, eu il recomand pe asta
http://www.emag.ro/......EMTZKBBBM/
Ruleaza multe jocuri, precum gta vice city, san andreas, modern combat 4, nfs most wanted, asphalt 8
Daca vrei ceva cu design mai frumos si putin mai performant, atunci asta e ok
http://www.emag.ro/......DWHNLBBBM/

| AlexL28 a răspuns:

Crede-ma,nu stii ce ratezi daca nu vrei WP. Nu sunt posesor de WindowsPhone dar stiu ce poate si imi place mult. Oricum...ce zici de un LG L70 si iti mai raman bani de husa, card, folie sau niste casti mai smechere, sau un LG L90 daca mai pui cativa bani.

| dmgskd a răspuns:

Salut!
Eu îți recomand ceva Samsung, din punctul meu de vedere sunt cele mai bune. Dacă vrei să fie smart :
-Galaxy Trend Lite
-Galaxy Trend Plus
-Galaxy S3 mini
Dacă vrei să fie frumoase și să aibă un design bun, ți le recomand pe cele de la LG.
Dacă vrei memoria mare, sunt mai multe : Samsung, LG, Allview, HTC, etc.
Dacă vrei să fie ieftin și bun îți recomand un LG G2 mini și îți vor rămâne bani pentru accesorio (ex. husă, căști, card, etc.)
La revedere! happy

| dmgskd a răspuns:

Salut!
Eu îți recomand ceva Samsung, din punctul meu de vedere sunt cele mai bune. Dacă vrei să fie smart :
-Galaxy Trend Lite
-Galaxy Trend Plus
-Galaxy S3 mini
Dacă vrei să fie frumoase și să aibă un design bun, ți le recomand pe cele de la LG.
Dacă vrei memoria mare, sunt mai multe : Samsung, LG, Allview, HTC, etc.
Dacă vrei să fie ieftin și bun îți recomand un LG G2 mini și -POATE- îți vor rămâne bani pentru accesorii (ex. husă, căști, card, etc.)
La revedere! happy

| IoanaElena1994 a răspuns:

Uite aici un telefon care isi merita banii
http://bit.ly/1s3dpHP