| Extrem_Roberto_1993 a întrebat:

Vreau sa cumpar un Apple Iphone 5 S dupa http://store.apple.com
si vreau sa stiu daca iau varianta AT&T, va fi exact ca un telefon de aici din Romania (de exemplu unu pe cosmote) va putea merge cartela de cosmote in el, si daca nu...merge decodat? Vreau un raspuns foarte sigur pe el, funda +VOT

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Nu te bucura ca e 699 dolari...platesti vama si transport inca vreo 200 de dolari minim si mai e si codat. Te ajunge mai scump ca in Romania. Mai bine te duci la Cosmote si il cumperi la liber si ai si garantie la ei tot.

| SorinTudor a răspuns:

Da e codat, majoritatea companiilor de telefonie din SUA isi codeaza telefoanele (AT&AT, Cingular...etc). Normal ca merge si deocdat