| publicname124 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iphone 5 si am gasit codate. Intrebarea e cum as putea sa le decodez, adica care e cel mai convenabil mod de a il decoda. Exista vreun mod sa il decodez dar sa si pot face update la soft? Si cam cat costa? As vrea tare mult sa imi explicati!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi cu telefonul în service și ți-l vor decoda oamenii de acolo.

| TMAIGL a răspuns:

Http://www.decodare.info/pret-decodare-iphone.htm Ai toate prețurile aici depinde și in ce rețea este codat!