| dey12 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iPhone SH si vreau sa ii fac niste "teste" inainte de al cumpara, ce mi-ati recomanda?
Eu pana acum as vrea sa fac la Audio, miscarea internetului, si altele, voi ce idei aveti laughing?

Răspuns Câştigător
| AndyLoren1310 a răspuns:

Aspectul fizic conteaza, urmareste cu atentie "banda" din metal din jurul telefonului si observa orice detaliu ce ar trada o tranta serioasa. Butoanele sa functioneze calumea, in general "aifoanele" au probleme la butoanele Power si Home ( pe propria piele la iphone 4 si 5) si e destul de incomoda treaba. Ecranul sa fie original si sa functioneze senzorul de proximitate (cel ce inchide ecranul in timpul unui apel), iar o problema personala doar pe un iphone 4. In rest nu prea ai ce, memoria interna o verifici din setari si cam atat! Multa bafta!