| gabbiiii a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon dar am 3 preferinte si nu stiu pe care sa il aleg: Samsung galaxy S5 mini, Htc One Mini 2, Samsung galaxy A3.Care este cel mai bun ca la specificatii toate sunt cam la fel excluzand Htc care are camera mai mare. FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One Mini 2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S5 mini happy

| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung S5 mini este mai bun are 3 gb de ram! An schimb HTC one mini 2 are 1 gb si Samsung galaxy a 3 se misca foarte greu chiar daca este Samsung! Nu conteaza marca conteaza daca merge bine cati giga are cu ce piese este dotat si cum este facut etc! Eu ati recomand Samsung galaxy S5 mini o sa vezi ca este mai bun si ca a3 si HTC one mini 2! Plizz! Funda?

| Marius_Madalin_1996 a răspuns:

Parerea mea este ca el mai bun ar fi HTC one mini 2 este mai bun decat Samsung