| Anee1667 a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr un telefon destul de ieftin, nu sunt genul care preferă telefoanele scumpe deoarece le schimb o data la 2-3 luni pentru ca sunt o persoana destul de neindemanatica si telefoanele mele mereu sfarsesc sparte sau le pierd.
Asa ca de data aceasta m-am gandit la un Blackview A60 pro, insa nu sunt prea sigura majoritatea telefoanelor pe care le am avut faceau poze destul de nasoale, si as cam avea nevoie de un telefon care face poze acceptabile totusi.
o parere despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Telefon ieftin, sa faca poze si sa fie performant nu prea gasesti. Un telefon destul de ok dpdv calitate - pret ar fi xiaomi redmi 7. E in jur de 600 lei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Este Ok Blackview A60 pro. Este telefon chiar decent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P smart 2019, 900 lei pe eMAG.

| ynexistenta a răspuns:

Uite aici cum se vede si cateva pareri despre el https://clk.ink/n6Wd8Z

| Stargoz a răspuns:

Păi eu telefonul pe care l-ai in vedere nu e chiar asa bun adica e exact la fel de bun ca pretul sau.Eu iti recomand sa-ti iei un telefon macar de 600 de lei pentru poze mai bune si experienta mai bună.Eu zic sa nu iti mai iei telefoane ieftine si sa le strici repede si sa-ti iei un telefon putin mai scump dar de care sa ai grija.Eu iti recomand un Samsung galaxy j6 uite aici un pret chiar bun https://altex.ro/....../SMTA10BK/