| AnonimDedicat a întrebat:

Salut TPU, vreau sa imi cumpar un telefon nou pana in 800 de lei care sa mearga foarte bine pentru jocuri, sa nu laguiasca si sa fie cat de cat ecranul mare, telefonul pe care il am acum este foarte prost si nu imi duce mai nimic, cand stau pe Instagram si primesc un mesaj mi se blocheaza tot telefonul, puteti sa imi recomandati niste telefoane bune va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e cel mai bun.
https://m.emag.ro/......DC0TW8BBM/

4 răspunsuri:
| mihaela000ela a răspuns:

De gustibus et colorius non disputandum!
mergi la un centru, unde poti achizitiona un telefon ..in functie de optiunile tale, primesti recomandari.

| AnonimDedicat explică (pentru anonim_4396):

Interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimDedicat):

E telefonul anului 2019

| TitoJacksana a răspuns:

Mai pui 100 de lei și îți iei poco x3, ecran de 120hz, baterie mare, procesor Snapdragon 720G