| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon. Nu prea mare, ca sunt fata, 11 ani, clasa a VI-a. Micro-SIM, android, camera buna, 5 mega pixeli, cel putin. Ce telefon imi recomandati? Funda! Sper ca am ales bine categoria.

8 răspunsuri:
| xRebecaaa a răspuns:

Îți recomand Samsung Galaxy Y sau Samsung Galaxy Chat.
Sunt foarte bune telefoanelehappy

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Samsung galaxy star, cauta pe google poze.
Are android 4.1 daca nu ma insel, costa 350 de lei.E genial, eu mi-am cumparat un Samsung star 3 si abia acum am realizat ce greseala am facut.
Dar oricum acest telefon este genial
https://www.google.ro/......ps?/search

| NuAmNumeLOL a răspuns (pentru Tataran_Sebastian_1998):

E prea mic, si versiunea de android e mai veche ca a mea. Eu am simvalley sp-100, care e mai mare.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns (pentru NuAmNumeLOL):

Pai care iti e bugetul?
Eu zic ca android 4.1.1 e super ok...

| NuAmNumeLOL a răspuns (pentru Tataran_Sebastian_1998):

E prea mic, totusi! Scuze! Da, e bun 4.1.1,

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns (pentru NuAmNumeLOL):

Pai pentru o fetita de 11 ani e mult prea mult, parerea mea, doar nu vrei sa aiba un telefon de 5-6 inch care o sa-l scape de podea si tu vei suferi toate costurile (cred ca esti tatal).
Este arhi suficient,eu i-as da un telefon simplu doar pentru apel si mesaje, atat, ii strici copilaria, dar daca tu vrei sa fie alaturi de tehnologie, bafta. big grin

| NuAmNumeLOL a răspuns (pentru Tataran_Sebastian_1998):

Oi avea 11 ani flda sunt inalta pentru varsta mea.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns (pentru NuAmNumeLOL):

Nu trebuie sa fi inalta la 11 ani, trebuie sa-ti traiesti copilaria!
O sa ai multi ani la dispozitie pentru tehnologie si altele, stai chill.