| LaMbRiU21 a întrebat:

.. Vreau sa imi cumpar un telefon, si nu stiu de care sa aleg, sa nu fie scump, si nici prea mare, sa fie la moda, daca stiti imi puteti spune? Fundaa! multumesc!

10 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce buget ai si cam ce ai vrea sa faca de banii aia?

| LaMbRiU21 explică (pentru CM7YRE):

Pai sa aiba in special Android, si sa fie bunicel, si sa nu fie scump in jur de 3-4 milioane!

| CM7YRE a răspuns (pentru LaMbRiU21):

Http://bit.ly/1kzLrAw
si
http://bit.ly/1q7ckZ4 sunt best pick-uri

| Mihai1810 a răspuns:

Ce buget ai?

| LaMbRiU21 explică (pentru Mihai1810):

Adica?

| Mihai1810 a răspuns (pentru LaMbRiU21):

Cati bani vrei sa dai pe el?

| cosminprepelita a răspuns:

Ti-as recomanda Allview a4you,eu mi l-am cumparat si merge impecabil

| cosminprepelita a răspuns:

Allview a4 you, funda?

| matei124 a răspuns:

Pai la moda este s4 mini si nici prea scump nu e si nici prea scump dar eu ala ti-l recomand

| Sevarsel2000 a răspuns:

Zte grand x in, este un telefon destul de bun