| Ciocoiu_Florin-Andrei_1999 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon nou, ma gândeam la un Samsung galaxy mega 2, imi puteti spune daca e bun, sau sa imi recomandați altceva?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand LG G3 S e perfect pentru acest buget și se mișcă impecabil.

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti iei un Huawei P8 lite sau un LG G3 la mana a doua daca nu vrei sa mai pui bani in plus fata de prtul lui Mega 2, daca nu te doare buzunarul de inca 200-300 de lei ia-l pe LG G3. Funda?

| MarryMarr333333333 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un Samsung galaxy j 5. Are un var de al meu si merge foarte bine, camera e super performanta.