| Inked99 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa îmi schimb telefonul și oscilez între a comanda de pe flip unul sh și de a-mi face un abonament la vdf, experiența voastră ce va spune, bugetul maxim alocat pentru telefon ar fi 2000 de lei, experiența voastră ce va spune și ce telefon credeți că e cel mai ok ca calitate preț, nevoile mele de baza ar fi o camera ok și rezistența in timp? Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La banii ăștia iei tel NOU foarte bun!

| Wr3nch a răspuns:

Defineste timp. Dupa 3 ani orice model oboseste.

| J0B0MAT a răspuns:

Mai bine faci abonament și îți iei unul nou.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Intra pe site-uri si uita-te la review-uri si cauta un telefon care se ridica standardelor tale si se incadreaza in buget. Eu as opta pentru un buget mai mic, si telefon cumparat nou, din magazin. La abonament dai mai mult decat face telefonul iar sa-l iei SH, nu mi se pare o idee buna, sunt mai multe sanse sa se strice.

| Brizbriz a răspuns:

Daca tot iti faci abonament atunci ia si un telefon la promotie de la vdf, cu 2000 de lei o sa iei un ozn nou si in rate

Răspuns utilizator avertizat
| omuletulofficial a răspuns:

Poti sa le pui si celor de la Vodafone sau Orange problema asta, si sa iti prezinte cea mai buna si avantajoasa optiune! big grin
Noi degeaba te sfatuim ca oricum doar tu stii ce iti place la un telefon

| minime3 a răspuns:

Abonamnet, e mai rentabil! Succes!

| GAMERQUEEN2021 a răspuns:

Pai incearca la Vodafone

| Casian07 a răspuns:

Abonamentul+telefon nou e cel mai ok având în vedere bugetul