| veveritza1996 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un Nokia 500 va rog cei care aveti spuneti-mi cum se aude pe muzica si cat tine bateria si ce dezavantaje are sau ce pot lua mai bun cu un buget de 600 lei dau funda

1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Salut. Eu am un prieten care a avut un Nokia E6 si a fost foarte multumit de cat tine bateria si cat de mult putea asculta muzica si sa si vorbeasca. Il gasesti la banii de care dispuisi pe Tocmai.ro dar si pe Mercador.ro