| frenchinhale97 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu pe care sa-l aleg dintre urmatoarele trei: iphone5, Samsung note 2 si s4... ma puteti ajuta cu un sfat, ceva, va rog?
Mentionez ca alte telefoane nu ma intereseaza, doar cele mentionate mai sus, ele fiind oarecum potrivite din toate punctele de vedere pentru mine.
Multumesc anticipat :-)

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Salut!
Ai iPhone 5 la un super pret aici: http://bit.ly/1cz9FEl
Garantie 2 ani
Culori: alb, negru
Livrare gratuita

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

IPhone 5 toata ziua. Ofera calitate nu cantitate, iar IOS-ul ii e mult superior Android-ului.