| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon nou (un Samsung Galaxy ) dar nu stiu ce galaxy. Adica vreau ceva mai micut sa spun nu ca si s4 sau ceva de genul. Ceva micut si performant cat de cat sa faca o poza faina, sa mearga un joc (ex: Asphalt8). Imi puteti spune niste modele de galaxy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Core Prime, sunt incantata de el, 4G...merge bine.

6 răspunsuri:
| Georgian2Adiv a răspuns:

Buna! Eu am avut S4 Mini si am fost foarte foarte multumit de el. L-am scapat de nenumarate ori pe jos si a rezistat fara probleme, softul ruleaza foarte bine. Rulam si Asphalt8 si ruleaza chiar bine fara sa se intrerupa, pozele sunt foarte ok, eu iti recomand Galaxy Mini S4

Răspuns utilizator avertizat
| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Salut..eu am un Samsung Galaxy Core Prime si sunt foarte multumit de el..are android Lolipop display de 4.5 8 GB mem interna..este 4G

| Chiriac_Andrei_1995 explică:

Core Prime imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc!

| Răzvi4Deni a răspuns:

Galaxy s4 mimi sau A3!