| Mihai99182 a întrebat:

Vreau sa-mi fac abonament cu un telefon si voiam sa stiu daca mai merita un iphone 6s la abonament. Imi puteti spune?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Personal cred ca e cam vechi.
Daca vrei sa-ti faci abonament doar pentru telefon e cea mai mare prostie. Mai bine cumpara in rate. Daca il iei la abonament in sfarsit ajungi sa dai pe undeva pe la pretul dublu al telefonului.

1500 de lei pentru 6s in 2019... cu 1500 de lei sunt telefoane mult mai bune si mai noi.

| RobertMoon a răspuns:

Nu merită. A apărut acum 4 ani, dacă îl iei doar să vorbești la el e ok, dar daca îți petreci ceva timp pe telefon vei fi dezamăgit, sunt multe telefoane noi la aceeași bani mult, mult mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 6s în anul 2019 nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine il iei de pe olx asa la abonament vei da dublu cat e si e si vechi nu merita. ia ti iphone 8 daca poti