| laurentiu345345234 a întrebat:

vreau sa stiu si eu ce parere aveti despre Samsung galaxy note 3 si cat costa P.S ma int pretul smartphone-ului pe Orange Vreau sa precizez ca am contract!

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Note 3=cel mai bun telefon(parerea mea)
In Romania nici macar nu a ajuns telefonul...peste o saptamana ajunge la pcgarage si telefonultau.eu.La Orange ajunge prin noiembrie-decembrie si va costa in jur de 3200 de lei la liber

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns (pentru laurentiu345345234):

La abonament de 55 de euro dai 10 milioane, adica dai 2 milioane jumate pe luna ca sa iei telefonul cu 10 milioane

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Galaxy note e un telefon destinat pentru categoria business. eu personal as merge pe utilitate. gen poate sa dea telefoane, sms, mail, muzica, jocuri.
sincer consider ca nu se merita sa dai atatia bani pe un telefon care face exact acelasi lucru cu un telefon mai putin performant.
performanta telefonului nu justifica faptul ca aplicatiile ruleaza la fel pe un terminal mai slab.

ia in considerare ca o sa stai mai mult cu el in priza decat in mana jucandu-te. procesoarele puternice mananca baterie in draci.

| kta665 a răspuns:

Mie nu prea imi place arata ca un s 2 mai mare ..doar capacul de piele e frumos ..in schimb mai frumos parca e s4 parerea mea