| Luiza_Si_Ema_Poenariu_2000 a întrebat:

Vreau sa va pun si eu o intrebare mica:Cine editeaza mai bine, Photshop sau Picsart? ..si...Cum se fac gifu-rile pe telefon?
Multumesc.
Fundita
Celui mai bun raspuns
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna. Intre Photoshop si Picsart, mai bun e Photoshop-ul de mii de ori. E mai greu sa lucrezi in el pana te inveti. Are mult mai multe functii si instrumente si de aceea e mai greu. Poti cauta tutoriale pe internet si o sa inveti foarte repede.
Pentru a face gif-uri pe telefon iti trebuie aplicatii speciale pentru asta. Incearca GifBoom. Sper ca te-am ajutat. big grin

| Luiza_Si_Ema_Poenariu_2000 explică (pentru Adviceforeveryone):

Mersi! m-ai ajutat fff mult :*

| Adviceforeveryone a răspuns (pentru Luiza_Si_Ema_Poenariu_2000):

Nu ai pentru ce! Ma bucur :*