| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste sugestii vreau un telefon samsug si subliniez Samsung intre 400-700 lei care sa aiba android dar sa nu fie din gama galaxy deci ajutor si multumesc anticipatwinking
FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Stii sa cauti pe eMAG?

| anonim_4396 explică (pentru conundrum):

Auzi eu am cerut pareri ca pe eMAG gasesti toate rahaturile da vreau niste raspunsuri mai doamne ajuta daca nu-ti convine nu mai raspunde

| conundrum a răspuns:

Vezi ca au acolo si o rubrica care se cheama review, unde poti sa vezi exact ce ar trebui sa iti scrie lumea pe aici.