| EduardLeo a întrebat:

Nu pot sa decid ce telefon sa-mi iau. Vreau ca pretul sa fie intre 1000-1400 lei. Sa aiba android 4.0 ori 4.1 si sa mearga pe el jocurile mai noi ca NOVA3 etc...M-am gandit la Samsung galaxy s3 mini. Astept sugestii!

Răspuns Câştigător
| NOVA81 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3 mini si e foarte bun! Jocurile nu se blocheaza si navighez foarte bine pe internet cu el.Merge foarte bine si culorile se vad excelent pe ecran.El mai are si android 4.1 jelly bean, care este cel mai nou tip de android, are si ecranul de 4 inci ceea ce alte smartphone-uri la acest pret nu au.S3 mini este foarte bun.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu am fost in dilema inainte de Craciun cu privire la ce sa-mi aleg.
Oscilam intre Samsung Galaxy s3 mini si Samsung Galaxy S advance...care costau in jur de 13-14 milioane.
Dar in final mi-am luat un Samsung Galaxy S2 cu doar 15 milioane online.Este nou nout(sa nu crezi ca e la mana a doua) si sunt foarte multumita de el(cu exceptia bateriei, dar la toate smartphone-urile bateria tine putin din cauza aplicatiilor)

Sper ca te-am ajutat :*

| Dudu_Paul_1998 a răspuns:

Intr-adevar Samsung galaxy s3 mini ese un telefon complex si cred ca ar fi o alegere buna! oricum alegerea este a tawinking