| anonim_4396 a întrebat:

Ziliele astea vreau sa imi cumpar un telefon. ce parere aveti despre Allview P5 Alldro? Doar niste pareri mie imi place telefonul. numai na sa vad ce mai zic oamenii de el,. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Mie mi se pare ok. Are procesor de 1ghz, ai inregistrare video decenta, photo la fel, Android ICS, baterie 1800mAh(daca chiar are capacitatea asta, o sa tina bateria ceva mai mult), ecran gorilla glass. Nu iti trebuie mai mult. Aplicatii o sa ai foarte multe si sunt gratis in android market. Bafta

| Gabonne a răspuns (pentru Trynda):

1 ghz Dual core. am fost la Germanos sa il vad dar nu il aveau expus si de aia intreb mie imi place si cum arata am vazut pe youtube si la procesor si ecran mie mi se pare bun. la banii astia.

| Trynda a răspuns (pentru Gabonne):

Da, e ok telefonul. A mai zis cineva acum 2 zile ceva de el. E un telefon bun pentru banii lui.