| ReneesmeCullen a întrebat:

Trebuie sa imi schimb telefonul si ma gandesc la un HTC One sau HTC Windows Phone 8X. Cele doua telefoane mi-au placut cam din toate punctele de vedere dar am observat ca parerile in legatura cu acestea sunt impartite. Daca aveti unul din cele doua telefoane, puteti va rog sa va ziceti parerea despre ele?
Ma intereseaza in special ce minusuri si plusuri au.

2 răspunsuri:
| titigreaca85 a răspuns:

HTC ONE

E foarte bun face poze foarte bune se aude tare muzica tine 4 zile maxim bateria si are culuri mai intense caWindows Phone 8X pararea mea

BAFTA

| AlexElektro1987 a răspuns:

Amandoua sunt doua telefoane foarte performante si foarte frumoase. Telefoanele astea doua nu au nici un minus, in afara ca Htc One este mai performant ca 8x.