| 000MadMAX000 a întrebat:

Salut un prieten are un iphone 3gs si isi tot da reset din 5 in 5 minute, daca il resoftez se rezolva problema sau face asa de la altceva?

Răspuns Câştigător
| Danyelytha a răspuns:

Resoftarea ajuta majoritatea telefoanelor in proportie de 90%
La centru iti va spune daca este nevoie de resoftare sau nuwinking si costa cel mult 50 de lei depinde unde te duci si depinde preturile telefoanelor de acolo poate fi si 30 de lei(fundita?

| 000MadMAX000 explică (pentru Danyelytha):

Ok m-am lamurit, mersi de ajutor.

4 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Resoftarea ajuta telefonul. dar sa faci resoftare singur poate cauza mai multe. poate incerca la un centru de telefoane

| 000MadMAX000 explică (pentru Danyelytha):

Deci nu e de la partea hadrware nu? Adica dup resoftare nu o sa mai faca asa nu?

| Danyelytha a răspuns:

Npc la un centru G.S.M este sigur si vei primi toate informatiile