| anonimul998877 a întrebat:

Un prieten vrea sa isi cumpere un telefon.Eu m-am gandit ca HTC desire c este un telefon ideal pentru un tip de 14 ani.Ce ziceti acest desire C isi merita banii? Este un telefon bun? Ce HTC-uri credeti ca ar fi mai potrivite? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alocispeptunoi a răspuns:

Eu ii recomand Samsung galaxy mini 2 e are viteza wi-fi gps 4gb memoria telefonului....si este si mai ieftin

| alasca444 a răspuns:

Eu zic ca este un telefon bun HTC orce serie deoarece un pr de ameu are un HTC de 4 ani si ii merge ff bine deci funda?

| Nrules a răspuns:

Merita HTC, dar poate sa isi ia si la mana a-2-a cum ar fi un iPhone, S2, BlackBerry.