| anonim_4396 a întrebat:

Salut, un telefon cu procesor de 1 ghz dual core, 1 gb de RAM si placa video adreno 305 si android 4.1 s-ar descurca la fel de bine la jocuri pe android 4.3? vreau sa-i fac update la software dar totusi vreau sa pot juca in continuare jocurile pe care le joc in prezent [gta san andreas, nfs most wanted, real racing 3]

Răspuns Câştigător
| feysofit a răspuns:

Daca este update oficial atunci da. In caz contrar, daca este un rom custom, atunci raspunsul poate fi in functie de implementariile folosite, in functie de kernel etc.

1 răspuns:
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Da iti vor ramine jocurile so tot ce ai in telefon ++ ca iti va merge mult mai bine cu udapte! Bafta.