| Începătorul988 a întrebat:

Vin cu o intrebare putin mai neobisnuita?
Dimineata, gasesc un fel de apa(rece) pe ecranul telefonului, acesta avand husa de tip carte originala Samsung.
Ce e mai ciudat, cand dau cu degetul pe ecran, nu ma ud pe deget. Precizez ca il tin pe noptiera.
Ce credeti ca este?

4 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

E condens. Ai umiditate mare in camera SAU l-ai scapat in zapada sau a intrat apa in el in cantitate mica.

| Începătorul988 explică (pentru 4ndr33y):

Umiditate nu prea am. In zapada, nu prea a avut cum sa cada. Cel mai ciudat imi pare ca apare si cu husa pusa? Afecteaza ecranul/touchscreenul?

| 4ndr33y a răspuns (pentru Începătorul988):

Da, afecteaza toate componentele, de la display la placa de baza. Tine-l fara husa un timp, il ajuta sa se aeriseasca, cred ca husa retine umiditatea in el.

| Începătorul988 explică (pentru 4ndr33y):

Am vazuy ca apare condens cand stau pe el(uneori) in patura.