| SSaleu20 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon sh, de preferat Samsung.
Am un buget de 400-450lei.
Ce as putea cumpara? Pe piata second!
Eu m-am gandit la un note3.
Nu vreau sa cumpar un telefon pentru jocuri imi trebuie doar pentru poze si pentru vorbit(sa tina bateria)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E bun. Incerca si S4 - te incadrezi in bani.

| NLS a răspuns:

S4 daca arata bine. Avantaj, daca nu mai tine bateria, mai gasesti inca de cumparat.
Sau daca gasesti un Note 3, sau S5, merg.
Te poti uita si in tabara Sony. Xperia Z1, Z2.

| artemidak a răspuns:

Dacă nu îți trebuie decât pentru poze și sunat i-ați un model cât mai vechi, deoarece de-obicei la astea le tine mai mult bateria.

| Mada1920 a răspuns:

J5 2016 merge foarte bine
S5 este iar un telefon foarte bun
J7 2016, cel mai bine ar fi sa cauti la amanete sa iti iei telefon ai garantia ca nu iti iei teapa.